אירוע סוף השנה בעכו

אירוע סוף השנה במרכז הימי בעכו

כמאה חניכים לקחו חלק באירוע סוף השנה, שהתקיים ב-6.6.16, אירוע מרגש, מלא חוויות במלון רימונים חוף התמרים, הנרתם כל השנה למען חניכי המרכז.

את האירוע כיבדו בנוכחים גם האלוף האולימפי, גל פרידמן, אסף שלו, מנכ”ל רשת מלונות רימונים, דודי בן גל, מנכ"ל מלון רימונים חוף התמרים, אורית אסייג, ראש מנהל החינוך בעיריית עכו, מיכה הרצברג, יו”ר עמותת “זיו נעורים”, בני וקנין, מנכ”ל עמותת “זיו נעורים“, שי בן גרא, חבר הועד המנהל של עמותת “זיו נעורים”, אפרת סביר, מנהלת פיתוח ומשאבים בעמותה, אנשי חינוך ועוד.

 

במהלך האירוע ביצעו החניכים משימות אתגריות במגוון תחרויות ספורטיביות בים וביבשה. בין התחרויות: תחרות חתירה בסאפים, תחרות קיאקים, תחרות שחייה בחליפות צלילה, סנפירים ומסיכות ועוד. התחרות היוותה המשך ישיר לפעילות הימית אותה עשו במהלך כל השנה במסגרת העמותה, כשלמדו שיעורי ימאות הכוללים את תורת הגלישה, השהייה בים וההתמודדות עם הים, תוך כדי תהליך של העצמה אישית, שנבנה באמצעות מדריכיהם. השיעורים התקיימו ברצועת החוף הנמצאת למרגלות המלון.

 

בני וקנין, מנכ”ל “עמותת זיו נעורים”, פתח את האירוע ואמר: “העמותה פועלת ללא לאות להעצמת בני הנוער באשר הם ועושה כל שביכולתה על מנת להעצים ולהקנות כלים וערכים חינוכיים וחברתיים לכל נער ונערה הזקוקים לכך. אנו מסכמים שנת פעילות ראשונה המשותפת עם מלון רימונים חוף התמרים בעכו שאימצה את פעילות העמותה, ומחכה בקוצר רוח לשנים הבאות”.

התנדבות לתרומה עגלו לנו לטובה